II Niedziela Bożego Narodzenia  2.01.2022 r.

•    Planujemy uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w tym 2021 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona uroczyście dziś w 1 niedzielę nowego 2022 roku 2 stycznia o godz. 12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w tej Mszy św.

•    W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli i porządek Mszy św. jest taki jak w niedzielę. Po Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła. Przy tej okazji można złożyć ofiary, które przeznaczone są na potrzeby ministrantów i bielanek m. in. na obóz wakacyjny. W tym dniu będziemy gościć Misjonarza z zakonu Pallotynów z wolontariuszami, którzy będą rozprowadzać kawę i herbatę z Ruandy a ofiary na tacę są tradycyjnie przeznaczone na potrzeby misji. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30  ministrantów i bielanki z rodzicami, a po jej zakończenie na krótkie spotkanie podsumowujące miniony rok do Sali św. Józefa na Plebanii.

•    W ten piątek I miesiąca jest okazja do spowiedzi w Małocicach od g. 15.30, a w Kazuniu od 17.30.

•    Trwa wizyta duszpasterska kolęda. Program jest następujący: we wtorek (4.01) ul. Ogrodowa, Kampinoska, Działkowa, Szyszkowa, Jutrzenki, Krótka, Wąska, Sosnowa, Świerkowa, w środę (5.12) ul. Osiedlowa, Klonowa, Pogodna, Malownicza, Rosy, Zacisze, w sobotę (8.01) Kazuń Bielany i Kazuń Polski ul. Długa, we wtorek (11.01) Kazuń Nowy ul. Główna, Boczna, Topolowa, Sadowa, Lawendowa, Gwiaździsta, Złota, Zielona, Kwitnąca, Dolna i Warszawska, w środę (12.01) Sady i Osiedle PAN w czwartek (13.01) ul. Fort Ordona i ul. Ordona, w piątek (14.01) Grochale Stare i Osiedle domków przy ul. Wrzosowej i Brylantowej, w sobotę (15.01) Czeczotki. Kolędowania od godz. 9.

•    Przy tej okazji planujemy w tym roku 2022 nową inwestycję, która była już zapowiadana, a mianowicie budowa nowego ogrodzenia wokół świątyni w Kazuniu. Ofiary z kolędy będą więc przeznaczone na ten cel, a w Małocicach m. in. na umeblowanie zakrystii.

LITURGIA PARAFIALNA

w Kazuniu 3-5.01.2022 r.

3

Wspomnienie

Najświętszego Imienia Jezus

w int. † Wacława Krzesińskiego

– 3. greg.

4

w int. † Wacława Krzesińskiego

– 4. greg.

Wizyta kolędowa

w Kazuniu Bielany i Polski ul.: Ogrodowa, Kampinoska, Działkowa, Wrzosowa, Szyszkowa, Jutrzenki, Krótka, Wąska, Sosnowa i Świerkowa

5

1) w int. † Wacława Krzesińskiego

– 5. greg.

2)

Wizyta kolędowa w Kazuniu Bielany

ul.: Osiedlowa, Klonowa, Pogodna, Malownicza, Rosy i Zacisze

LITURGIA PARAFIALNA w Kazuniu i Małocicach  6-8.01

6

Uroczystość Objawienia Pańskiego

– I czwartek miesiąca

730

w int. † Janiny, Wacława, Kazimierza Grot, Jadwigi, Pawła Łoś, Marii, Andrzeja Stysiak, Henryka Tworusa

930

1100

w int. † Haliny Stanisława Stefanii Kazimierza Bachman, Józefy Marianny Dudek, Kazimiery Witkowskiej

1230

1) w intencji powołań

2) w int. † Marianny Aleksandra Piwko, Romana Krystyny Tyburczy

3) w int. † Franciszki Floriana Krosnowskich

4)

1800

w int. † Wacława Krzesińskiego – 6. greg.

7

Dzień powszedni – I piątek miesiąca

1500

w Małocicach spowiedź i Msza św.

1730

w Kazuniu spowiedź

1800

w int. † Wacława Krzesińskiego – 7. greg.

8

800

1)w int.† Wacława Krzesińskiego– 8 greg.

2) w intencji misji

Wizyta kolędowa w Kazuniu Bielany ul.: Długa

LITURGIA PARAFIALNA

w Kazuniu i w Małocicach

Uroczystość Chrztu Pańskiego 9.01.2022 r.

godz.

Intencja

730

w int. † Józefa Żebrowskiego

930

Msza św. w Małocicach:

w int. † Janiny i Władysława Malinowskich

1100

w int. † Bożeny i Mieczysława Dudzińskich

1230

Msza św. zbiorowa w intencji Parafian:

1) Dziękczynna z okazji 18 rocz. urodzin Sebastiana i 17 rocz. urodzin Oliwiera z prośbą o bł. Boże dla jubilatów

2) w int. † Wacława Wieruckiego – m-c po śm.

3) w int. † Marianny Mazur – m-c po śm.

Spotkanie opłatkowe służby liturgicznej i ich rodziców

1800

w int. † Wacława Krzesińskiego – 9. greg.