XV Niedziela zwykła 10.07.2022 r.

Ø  Przypominamy, że od piątku (8.07) rozpoczęła się  Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej jako duchowe przygotowanie do uroczystości odpustowej, którą będziemy przeżywali 17. lipca w niedzielę.

Ø  Program Nowenny jest następujący:

piątek 8 lipca – w intencji chorych oraz cierpiących, sobota 9 lipca – w intencji osób samotnych, niedziela 10 lipca w intencji małżeństw rozbitych i niesakramentalnych, w poniedziałek 11 lipca – w intencji osób uzależnionych, we wtorek 12 lipca – w intencji zatwardziałych grzeszników, w środa 13 lipca  –  w intencji młodzieży, w czwartek­ 14 lipca
o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii,
w piątek 15 lipca – w intencji rodzin, w sobota 16 lipca – w intencji zmarłych (w tym dniu przypada 3 sobota miesiąca i jest Msza św. zbiorowa w int. zmarłych z wypominek rocznych).  Zapraszamy.

Ø  Uroczysta Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 1100 w intencji Parafian. Po Mszy św. odbędzie się Adoracja połączona z Procesją wokół świątyni zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, uzyskaniem odpustu zupełnego i możliwością przyjęcia Szkaplerza. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian, Gości – Przyjaciół naszego kościoła do wspólnego świętowania w dniu imienin naszej parafii.

Ø  W tę środę (II-gą miesiąca) przypada Nowenna do św. Józefa. Zapraszamy na godz. 18 czcicieli naszego wielkiego Patrona św. Józefa.

Ø  Zapowiedzi: 1) Piotr Żochowski kawaler i Marianna Semenczuk panna zamieszkali w Cybulicach (zapowiedź 1)
2) Przemysław Przybylski kawaler i Anna Supeł panna oboje zamieszkują w parafii św. Zygmunta w Warszawie (zapowiedź 1)

Ø  Dziś przypada I niedziela miesiąca i po sumie odbędzie się Adoracja i Procesja eucharystyczna.