XVI Niedziela zwykła 17.07.2022 r. Uroczystość odpustowa MB Szkaplerznej

Ø  Przypominamy, że dziś przeżywamy Uroczystość odpustową i o godz. 1100 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Parafian. Po Mszy św. odbędzie się Adoracja połączona z Procesją wokół świątyni zakończona błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem, uzyskaniem odpustu zupełnego i możliwością przyjęcia Szkaplerza. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Parafian, Gości i Przyjaciół naszego kościoła do wspólnego świętowania dnia imienin naszej parafii. Dziękuję jednocześnie tym, którzy w minionym tygodniu uczestniczyli w modlitewnym czuwaniu w ramach Nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej oraz dziękujemy wszystkim, którzy ofiarowali piękne kwiaty do świątyni ku czci naszej Matki i Królowej Szkaplerznej.

Ø  Uwaga! W przyszłą niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona podróżujących i kierowców po Mszach św. będzie możliwość poświęcenia pojazdów mechanicznych. Pamiętajmy więc w modlitwie o wszystkich, którzy prowadzą pojazdy, a zwłaszcza o tych, którzy przebywają na urlopach prosząc o szczęśliwą podróż.

Ø  Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy Jubilatom i Solenizantom. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznej podróży.

Ø  Zapowiedzi: 1) Piotr Żochowski kawaler i Marianna Semenczuk panna zamieszkali w Cybulicach (zapowiedź 2)
2) Przemysław Przybylski kawaler i Anna Supeł panna oboje zamieszkują w parafii św. Zygmunta w Warszawie (zapowiedź 2)