Ogłoszenia

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVII Niedziela zwykła

24.07.2022 r.

 

Ø   Uwaga! Dziś w niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona podróżujących i kierowców. Po Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i możliwość poświęcenia na parkingu przy świątyni pojazdów samochodowych, motocykli, skuterów i rowerów, a nawet hulajnóg. Pamiętajmy więc w modlitwie o wszystkich, którzy prowadzą pojazdy, a zwłaszcza o tych, którzy przebywają na urlopach prosząc o szczęśliwą podróż.

Ø   We wtorek 26. lipca przypada wspomnienie liturgiczne świętych Joachima i Anny Rodziców Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu obchodzimy światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Dlatego bardzo prosimy wszystkich o modlitwę w ich intencji i jednocześnie składamy życzenia dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego.

 

Ø   Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy wszystkim Jubilatom i Solenizantom. Pamiętajmy w czasie letnich upałów aby ograniczyć przebywanie na słońcu, pić dużo wody i nie zapominać o zwierzętach aby zapewnić im cień i zimną wodę do picia. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznej podróży.