OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.01.2020 r. II Niedziela zwykła Chrztu Pańskiego

 

  •   Dziękujemy mieszkańcom Sadów, Kazunia Nowego, Kazunia Bielany i Polskiego, Czeczotek i Grochal Starych za spotkania kolędowe, rozmowy, modlitwę i złożone ofiary. Program kolędowania w tym tygodniu jest następujący:
    We wtorek 14.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Długa od Kościoła do lasu dwóch kapłanów. W środę 15.01 Kazuń Bielany i Polski od godz. 9 ul. Leśna, Widok i Orzechowa, a drugi kapłan ul. Szkolna, Kwiatowa i Wiosenna. W czwartek 16.01 Kazuń Bielany i Polski od godz. 9 ul. Jeziorna, w sobotę 18.01 od godz. 9 Janów Mikołajówka (od strony Wrzosówki), a drugi kapłan Czeczotki ul. Magnolii, Słoneczna, Konwalii i Akacjowa. We wtorek 21.01 Wrzosówka, Wólka Czosnowska, Małocice i Jesionka. W środę Małocice, Jesionka i osiedle Oaza Kampinos. W środę 22.01 Augustówek nr 1-12, ul. Spokojna, św. Huberta, Prosta, Kampinoska, Jasna i 3 Maja, a drugi kapłan Kazuń Nowy osiedle PAN od godz. 15., w czwartek 23.01 Kazuń Bielany ul. Osiedlowa, Klonowa, Pogodna, Rosy, Malownicza i Zacisze. W sobotę 25.01 od godz. 9 kolęda dodatkowa na zapisy w zakrystii. Prosimy o sprawdzenie terminu i godziny wizyty w gablotach informacyjnych i na stronie internetowej parafii: parafiakazun.pl
  • Dziś (12.01) jest spotkanie komunijne.
  • W piątek 17.01 jest w Małocicach spotkanie do bierzmowania o g. 18.45.
  • W tę sobote 3- cią miesiąca 18.01 przypadają wypominki roczne za naszych zmarłych. Zapraszamy na godz. 7.30 będą wypominki, a o 8 Msza św.
  • W związku z kolędą w dni powszednie będzie Mszy św. o g. 18 tylko w poniedziałki i piątki, a w inne dni rano o g. 8.