XXVI Niedziela zwykła

27 września 2020 r.

• Uwaga! Ministranci! W tę sobotę I-szą miesiąca rozpoczynają się zbiórki o godz. 10. Obecność obowiązkowa. Uwaga! Bielanki! W tę sobotę jest
    o godz. 15,30 zbiórka w sali św. Józefa przy Plebanii. Zapraszamy również rodziców.
  • Na stoliku są pod chórem są udostępnione informacje dotyczące bezpłatnej rehabilitacji.
  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek Adoracja Najświętszego Sakr. i Różaniec, a potem Msza św.
    w intencji powołań kapłańskich i zakonnych
    z rodzin naszej parafii, w I piątek w Małocicach spowiedź o g. 15.30 i Msza św., a w Kazuniu spowiedź od g. 17.30 i Msza św. Uwaga! W ten piątek o godz. 19 po Mszy św. jest również obowiązkowe spotkanie odprawa liturgiczna przed bierzmowaniem dla młodzieży i ich rodziców. W sobotę przed Mszą św. o 17.30 jest różaniec fatimski, a o g. 18 Msza św. W niedzielę po sumie Adoracja i procesji.
  • Dziś w niedzielę Małocicach rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św. dzieci z trzecich klas i ich rodziców. Po Mszy św. jest spotkanie organizacyjne. W Kazuniu takie spotkanie jest
    o godz. 11.
  • Uwaga! W czwartek (1.10) rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W Małocicach dni powszednie o g. 16, a w Kazuniu w o 17.30. Natomiast w niedzielę w Małocicach o g. 9,
    a w Kazuniu o 17.30. Zapraszamy dorosłych, rodziców z dziećmi komunijnymi, ministrantów, bielanki.
  • Uwaga! W przyszłą niedzielę 4 .10 w Kazuniu odbędzie się Rocznica I Komunii św. W związku z tym zapraszamy dzieci z rodzicami w sobotę wieczorem (3.10) o godz. 17 na spowiedź.
  • Zapowiedzi: do sakr. małżeństwa przygotowują się Paweł Olczak kawaler z parafii Najśw. Ciała
    i Krwi Chrystusa w Legionowie i Angelika Gołębiowska panna z parafii tutejszej zamieszkała
    w Cybulicach Dużych. (zap.1). Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.