Ogłoszenia duszpasterskie 26.01.2020

 

Dziękujemy mieszkańcom Wrzosówki, Wólki Czosnowskiej, Małocic, Jesionki, Augustówka, Kazunia, za spotkania kolędowe, rozmowy, modlitwę i złożone ofiary. Bóg zapłać. Kto nie przyjął księdza w wyznaczonym terminie zapraszamy do zakrystii po Mszy św. w celu umówienia się na dogodny dzień i godzinę wizyty.
W związku z zakończeniem kolędy w dni powszednie Msze św. są o g. 18.
W sobotę 1. lutego przypada zbiórka dla ministrantów o godz. 10.30, a dla bielanek o godz. 16.
W tę sobotę I miesiąca przypada o godz. 17.30 nabożeństwo fatimskie, a po nim Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy. Przy okazji kultu MB Fatimskiej planowana jest z naszej parafii jesienią w październiku pielgrzymka do Fatimy. Szczegółowe informacje będą podane za tydzień.
Uwaga! Za tydzień w przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego – M B Gromnicznej. Prosimy o zabranie do świątyni gromnic z osłonkami zabezpieczających przed zalaniem posadzki i ławek stearyną lub woskiem.
Za ogrzewanie gazowe świątyni i plebanii w Kazuniu od 1.11. 2019 r. do 24.01. 2020 r. została uregulowana faktura w kwocie 3002.15 zł.
W Małocicach za tydzień w niedzielę 2. lutego w święto Matki Bożej Gromnicznej odbędzie się po Mszy św. spotkanie dla niewiast, które należą do Koła Różańca świętego.
Za tydzień 2. lutego w niedzielę przypada spotkanie komunijne.