OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVIII Niedziela zwykła – misyjna

11 października 2020 r.

  • Dziś przeżywamy w naszej ojczyźnie XX Dzień Papieski. Po Mszach w zbierane są przed świątynią ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia tj. pomoc na stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
  • Uwaga! W czwartek (1.10) rozpoczęły się nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy dorosłych, rodziców z dziećmi komunijnymi ministrantów, bielanki i młodzież. Jeśli nie możemy przybyć do świątyni to odmawiajmy różaniec w rodzinie. 
  • Przypominamy, że spotkania miesięczne komunijne odbywają się w II-gą niedzielę miesiąca, a więc dzisiaj.
  • W tę środę II-gą m-ca (14.10) przypada Nowenna do św. Józefa. Prosimy o wypełnianie intencji dziękczynnych i błagalnych do patrona rodzin i  naszej parafii. Kartki są udostępnione pod chórem.
  • W naszej parafii w piątek i sobotę miały miejsce dwa ważne wydarzenia, a mianowicie:   młodzież naszej parafii w liczbie 40 osób, przyjęła sakrament bierzmowania. Natomiast w sobotę grupa 10-rga dzieci przyjęła I Komunię św. Prosimy więc o modlitwę w intencji młodzieży i dzieci oraz ich rodzin. Dzieci rozpoczynają od dziś do piątku Biały Tydzień.
  • W sobotę 3-cią miesiąca odmawiamy ostatnie wypominki roczne (2019/20). Ze względu na nab. różańcowe zapraszamy na czytanie wypominek o g. 17, a o godz. 17.30 Różaniec w intencji dusz naszych zmarłych, a o g.18 Msza św. Zapraszamy.
  • Za tydzień (18.10) przeżywamy Niedzielę misyjną pod hasłem “Oto ja poślij mnie “. Ofiary na tacę będą przeznaczone na dzieła misyjne.