OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  

V Niedziela zwykła  9.02.2020 r.

 • Rozpoczęły się ferie zimowe dla uczniów. Prosimy więc o modlitwę
  w intencji dobrego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do domu dla planujących wyjazdy.
 • W czwartek 20 lutego br. o godz. 18 w ramach przygotowań do beatyfikacji czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w Domu Arcybiskupów Warszawskich przy ul. Miodowej spotkanie z cyklu Myśląc
  z Wyszyńskim
  , na które zapraszamy parafian. Wstęp wolny.
 • W związku ze zbliżającą się beatyfikacją czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego (7.06 g. 12.00 w Warszawie na Placu J. Piłsudskiego) otrzymaliśmy formularz zgłoszeniowy na tę uroczystość  i karty wstępu.
 • Planujemy zamontowanie w oknach świątyni w Kazuniu witraży, których projekty zostały wykonane jeszcze z polecenia ks. prałata Jana Kozickiego w pracowni witraży w Krakowie. Są rodziny zainteresowane ich ufundowaniem. Koszt za metr szkła witrażowego wynosi 3.500 zł.
 • Przy okazji kultu MB Fatimskiej w naszej parafii planowana jest jesienią w październiku pielgrzymka do Fatimy. Informacje na ten temat są w zakrystii.
 • Przypominamy, że w tę sobotę III-cią miesiąca 15.02 przypada Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
 • 14.02 przypada święto liturgiczne św. Cyryla i Metodego patronów Europy.