VI NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5.04.2020r.

Niedziela Męki Pańskiej czyli Palmowa

• DZISIEJSZĄ NIEDZIELĄ ROZPOCZYNAMY WIELKI TYDZIEŃ. W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ PROGRAM TRIDUUM PASCHALNEGO JEST NASTĘPUJĄCY:
  • WIELKI CZWARTEK O GODZ. 18 JEST MSZA ŚW. WIECZERZY PAŃSKIEJ, A PO NIEJ NIE BĘDZIE PRZENIESIENIA PANA JEZUSA OBECNEGO W NAJŚW. SAKRAMENCIE DO CIEMNICY, ALE BĘDZIE KRÓTKA ADORACJA DO GODZ. 19.30.
  • W WIELKI PIĄTEK O GODZ. 18 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ ZAKOŃCZONA BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM BEZ PROCESJI
    DO GROBU I ADORACJI CAŁONOCNEJ ALE BĘDZIE KRÓTKA ADORACJA DO GODZ. 19.30. NA POCZĄTKU ADORACJI ROZPOCZYNA SIĘ NOWENNA
    DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. PRZYPOMINAMY, ŻE W TYM DNIU OBOWIĄZUJE ŚCISŁY POST
  • W WIELKĄ SOBOTĘ JEST ZAKAZ ŚWIĘCENIA POKARMÓW WIELKANOCNYCH  W KOŚCIOŁACH  ORAZ NA TERENIE PARAFII. JEST MOŻLIWOŚĆ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY WE WŁASNYM DOMU – treść modlitwy będzie udostępniona w Wielkim Tygodniu.  OD RANA
    NIE BĘDZIE CAŁODZIENNEJ ADORACJI PANA JEZUSA PRZY GROBIE.
  • LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ ROZPOCZNIE SIĘ
    O GODZ. 19:30 NIE PRZED KOŚCIOŁEM, ALE WEWNĄTRZ ŚWIĄTYNI.
  • NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA O GODZ. 6
    BEZ PROCESJI MSZA ŚW. REZUREKCYJNA. SĄ WOLNE INTENCJE NA MSZĘ ŚW. REZUREKCYJNĄ, KTÓRA JEST ZBIOROWA W INTENCJI PARAFIAN. MOŻNA ZAMAWIAĆ TELEFONICZNIE A OFIARĘ ZA MSZE ŚW. TZW. STYPENDIUM MOŻNA WYSŁAĆ NA KONTO PARAFII
    Z DOPISKIEM INTENCJA I W TYTULE PODAĆ JEJ TREŚĆ UWAGA! W WIELKANOC NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 7:30. POZOSTAŁE MSZE ŚW. BEZ ZMIAN.
  • UWAGA. LITURGIA TRIDUUM PASCHALNEGO
    BĘDZIE TRANSMITOWANA NA STRONIE www.facebook.com/parafiakazun.
  • DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE WŁĄCZYŁY SIĘ W ZBIÓRKĘ OFIAR NA KWIATY. OFIARY TE ZOSTAŁY PRZEZNACZONE NA KWIATY ORAZ NA OPŁATĘ
    ZA OGRZEWANIE KOŚCIOŁA W KWOCIE 4757 ZŁ 19 GR
  • UWAGA! OD MIESIĄCA NIE SĄ ZBIERANE OFIARY NA TACĘ NA BIERZĄCE UTRZYMANIE KOŚCIOŁA. DLATEGO WSZYSCY, KTÓRZY MOGĄ PROSIMY O WPŁACANIE OFIAR PŁYNĄCYCH Z  SERCA W FORMIE PRZELEWU BANKOWEGO NA KONTO PARAFII  Z DOPISKIEM W TYTULE OFIARA NA UTRZYMANIE KOŚCIOŁA LUB NP. TACA GOSPODARCZA ( NR KONTA 27 8009 1046 0017 4600 2002 0001 JEST  TEŻ UDOSTĘPNIONY NA STRONIE NASZEJ PARAFII → parafiakazun.pl ). BÓG ZAPŁAĆ !
  • JEST PRASA KATOLICKA M. IN. TYGODNIK NIEDZIELA