OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela zwykła Święto Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej 2.02.2020 r.

 

 • W tym tygodniu przypada I  czwartek i piątek miesiąca.
  W I czwartek Msza św. o g. 18 w intencji w powołań kapłańskich i zakonnych z rodzin naszej parafii, a po niej Adoracja Najśw. Sakramentu. W I piątek spowiedź w Małocicach od godz. 16, a w Kazuniu spowiedź od 17.30.
 • Święto Ofiarowania Pańskiego – M B Gromnicznej związane jest z Dniem Życia Konsekrowanego i modlitwą w intencji osób, które poświeciły swoje życie w powołaniu zakonnym Bogu i Kościołowi. Prosimy o ostrożne trzymanie w świątyni gromnic z osłonkami zabezpieczających przed zalaniem posadzki i ławek stearyną lub woskiem. Jeśli ktoś mimo tego zabrudzi posadzkę lub ławkę prosimy uprzejmie
  o posprzątanie po sobie.
 • W Małocicach dziś 2. lutego odbędzie się po Mszy św. spotkanie dla niewiast, które należą do Koła Różańca świętego.
 • Dziś również przypada spotkanie komunijne.
 • Planujemy zamontowanie w oknach świątyni w Kazuniu witraży, których projekty zostały wykonane jeszcze z polecenia ks. prałata Jana Kozickiego w pracowni witraży Furdyna w Krakowie. Są rodziny zainteresowane ufundowaniem witraży. Koszt za metr szkła witrażowego wynosi 3.500 zł.
 • Przy okazji kultu MB Fatimskiej w naszej parafii planowana jest jesienią w październiku pielgrzymka do Fatimy. Informacje na ten temat są w zakrystii.
 • Prasa m. in. komu można odmówić Komunii  św. ? , modlitwy o miłość na dzień św. Walentego,  i temat tygodnia  Po drugiej str. furty – o życiu zakonnym.