XXIV Niedziela zwykła 13 września 2020 r.

• Dziś po Mszy św. z udziałem dzieci, która jest
    o godz. 11 odbędzie się obrzęd błogosławieństwa tornistrów i przyborów szkolnych. Zapraszamy najmłodszych uczniów z rodzicami na Mszę św.
    w ich intencji. W Małocicach zapraszamy dzieci
    z rodzicami za tydzień.
  • W dniu 26.09 br. odbędzie się pielgrzymka mężczyzn na Jasnej Górze tzw. MĘSKIE OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY. Wyjazd poprzedzony będzie warsztatami na temat roli mężczyzny. Zapisy w zakrystii
  • Nasz organista zaprasza wszystkie dzieci do scholi dziecięcej w Kazuniu i Małocicach. Zapisy po Mszy św. w celu ustalenia terminu prób i możliwości nauki zdalnej.
  • Dziękujemy panu Ryszardowi Nosarzewskiemu za ofiarną posługę przy kaplicy w Małocicach. Była to nie tylko pomoc dla księdza proboszcza i parafian, ale przede wszystkim piękne świadectwo wiary i miłości do Kościoła oraz odpowiedzialności za miejscową wspólnotę ludzi wierzących. Bóg zapłać.
  • Dziś w Małocicach uczestniczymy w uroczystości odpustowej ku czci Podwyższenia Krzyża świętego i modlimy się w intencji ofiar Mordu Małocickiego.
    Po zakończeniu Mszy św. udamy się w procesji do miejsca pamięci tj. pomnika ofiar i tam pomodlimy się.  Niech na stałe wejdzie do tradycji naszej parafii coroczna Msza św. w intencji tych ofiar w ostatnią niedzielę sierpnia.
  • W sobotę przeżywamy w Kazuniu I Komunię św. grupy 11- orga dzieci. Prosimy o modlitwę w ich intencji. Od niedzieli rozpoczyna się Biały Tydzień. Jednocześnie prosimy o modlitwę w intencji czterech chłopców: Bartosza, Ksawerego, Mikołaja i Grzegorza, którzy również niedawno przyjęli I Komunię św.
  • W tę sobotę 3 miesiąca przypada Msza św. o godz. 18 za zmarłych z wypominek rocznych. Wypominki o 17.30
  • W przyszłą niedzielę 20.09 odbędzie się w Warszawie MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY pod hasłem Wspólnie brońmy rodziny. Start z Pl. Zamkowego o godz. 12.
  • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  • Zapowiedzi: Sebastian Roszczyk kawaler
    z parafii tutejszej zamieszkały w Augustówku
    i Marta Misztal panna z parafii MB Fatimskiej
    w Warszawie na Ursusie (zap.2)