OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXVI Niedziela zwykła 28 września
W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z rodzin naszej parafii oraz za kapłanów, a po Mszy św. jest w tej intencji Adoracja. W I piątek m-ca w Małocicach spowiedź dzieci komunijnych z rodzicami od godz. 15, a o 15.30 jest Msza św. Natomiast w Kazuniu spowiedź dzieci komunijnych z rodzicami od 17.30. W I sobotę Nabożeństwo fatimskie i różaniec jest o godz. 17.10, a po nim Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Za tydzień również 5.10 w I-szą niedzielę miesiąca po Sumie jest adoracja i procesja wokół świątyni. Jest to dzień dyżuru bielanek i Róży różańcowej, która ma spotkanie po procesji.
W środę 1. października rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. W Małocicach w tygodniu są o godz. 15, a w niedziele o 9.00. Natomiast w Kazuniu w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 (w tę sobotę jest o 17.10), a w niedziele o 11.50. Zapraszamy.
W tę sobotę jest zbiórka o godz. 12 przy Plebanii dla ministrantów, bielanek i ich rodzin. Zapraszamy serdecznie na ognisko i pożegnanie lata.
W naszej parafii powiększa się liczba osób chętnych do udziału w Adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Dlatego w przyszłą niedzielę 5.10 zapraszamy tych, którzy zapisali się na Adorację na Mszę św. o godz. 12.30. Będziemy dziękować Panu Jezusowi za Dzieło Adoracji w naszej Parafii i modlić się w intencji osób adorujących i ich rodzin. Po Mszy św. na Plebanii odbędzie się świętowanie z tortem urodzinowym i niespodziankami. Ślicznie zapraszamy.
Jak zauważyliśmy przed wejściem do świątyni rozpoczęły się wreszcie prace związane z planowaną od wielu lat budową nowego parkanu wokół świątyni w Kazuniu. Prosimy o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia tych prac i o ofiary na tę inwestycje.
Jutro 29.09 jest liturgiczne święto i odbierają cześć św. Michael, Gabriel i Rafael Archaniołowie. Pamiętajmy, że jest to dzień imienin naszych
biskupów Rafała i Michała i pomódlmy się za nich.
