Ogłoszenia 04.02

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

V Niedziela zwykła  4.02.2024 r. 

 

  •    Przypominamy, że w tę sobotę 10.02 jest zbiórka dla ministrantów o godz. 10.30 natomiast zbiórka dla bielanek o 15.

  •    W przyszłą niedzielę tj. 11.02 we wspomnienie MB z Lourdes przypada Światowy Dzień Chorych. Pamiętamy w tym dniu w modlitwie szczególnie o osobach w podeszłym wieku, które są chore i pomódlmy się w ich intencji. Jest też możliwość zgłoszenia i odwiedzin w domu chorego przez kapłana.

  •  Zakończyły się wizyty duszpasterskie kolęda. Dziękujemy wszystkim za spotkania w Waszych domach, za szczere rozmowy, wspólna modlitwę oraz poczęstunki, gościnność i ofiary złożone na inwestycje parafialne. Bóg zapłać! Jednocześnie kolęda dodatkowa od 5 do 7.02 na zgłoszenia w zakrystii. Zapraszamy.