Ogłoszenia 05.05

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

VI Niedziela Wielkanocna 

 

5.05.2024 r.  

 

 •  W przyszły w poniedziałek 13.05 przypada rocznica objawień fatimskich dlatego po  Mszy św. zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi do udziału w procesji różańcowej.

 •   W środę 8. maja przypada uroczystość głównego patronki Polski św. Stanisława biskupa i męczennika. Na trudne czasy dla Polski oraz Kościoła będziemy modlić się za Jego wstawiennictwem wieczorem o g. 18.

 •   Trwają nabożeństwa majowe. W Małocicach o godz. 16, a w niedziele o 9.15. Natomiast w Kazuniu o 18.30., a w niedziele o 11.50. Zapraszamy.

 •  W środę przypada Nowenna do św. Józefa. Karteczki z intencjami do naszego patrona prosimy zostawiać pod chórem.

 •   W środę i czwartek w Małocicach o godz. 18.30 są próby do
  I Komunii św. Natomiast w piątek wieczorem (10.05) od g. 18.45 jest spowiedź dzieci z rodzinami, a w sobotę 11.05 o godz. 11.00 przeżywamy w Małocicach uroczystość I Komunii św.  

 •   W piątek rozpoczyna się Nowenna do Ducha Świętego, a w przyszłą niedzielę jest Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 •   Uwaga! Rocznica I Komunii św. odbędzie się 9.06 w niedzielę o g. 12.30. Spowiedź dzieci z rodzinami w sobotę o g. 16.30.

 •   Prasa m. in. w Gościu N. O filarach polskiej maryjności i praktyce Adoracji Najśw. Sakramentu, i historii powstawania flagi narodowej, a w Niedz. O Polsce, która jako Królestwo Maryi ciąży ku Bogu oraz o zapaści demograficznej polskiego społeczeństwa.

 •   Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Kamil Przewdziecki kawaler i Paulina Kwiatek panna oboje z parafii tutejszej zamieszkali w Małocicach. Zapowiedź 2. Ktokolwiek słyszałby o przeszkodach kanonicznych między nimi proszony jest o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. Jednocześnie narzeczonych polecamy modlitwie parafian.