Ogłoszenia 07.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

 Niedziela Chrztu Pańskiego

7.01.2024 r.

 

  •   Chcemy uczcić pamięć zmarłych parafian, (50 osób) którzy odeszli w tym 2023 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona
    w przyszłą niedzielę 14.01.2024 roku o godz. 12.30. Zapraszamy rodziny pogrążone
    w żałobie do udziału w tej Mszy św.

  •    Trwają wizyty duszpasterskie kolędowanie. We wtorek 9.01 kolęda w Kazuniu Bielany i Polskim ul. Ogrodowa, a po południu oraz wieczorem Kazuń Bielany ul. Osiedlowa i Klonowa, a drugi kapłan od godz. 9 Osiedle PAN ul. Bursztynowa i Oczakowskiego oraz ul. Akacjowa, w środę 10.01 ul. Widok, Szkolna, Orzechowa, w czwartek 11.01 ul. Pogodna, Rosy i Zacisze, a drugi kapłan od godz. 11 Sady,  i w sobotę 13.01 od godz. 9 Grochale Stare jeden kapłan od godz. 9 od lasu do nr 18, a drugi kapłan od godz. 9 od nr 19 do 41 oraz Grochale Stare  od godz. 15 Osiedle przy ul. Brylantowej jeden kapłan i ul. Wrzosowej drugi kapłan, we wtorek 16.01 Cybulice Duże i Cybulice od godz. 9 jeden kapłan ul. Polna, Spacerowa, Makowa, Borkowa i Partyzantów, a drugi kapłan od godz. 9  Cybulice Duże ul. Wspólna, Kwiatowa, Sezamkowa i Leśna, w środę 17.01 Cybulice Małe od godz. 9 jeden kapłan ul. Kwiatowa bloki 2 i 4 oraz ul. Wesoła, a drugi kapłan Cybulice Małe od godz. 9 ul. Kwiatowa domki oraz ul. Wiosenna, w czwartek 18.01 jeden kapłan Kazuń Nowy ul. Ordona i ul. Fort Ordona, Zielona, Kwitnąca, Dolna i Warszawska, a drugi kapłan Kazuń Nowy ul. Złota, Główna, Gwiaździsta, Lawendowa, Sadowa, Topolowa i Marymoncka, w sobotę  20.01 Czeczotki od godz. 9 jeden kapłan                 ul. Słoneczna od lasu, ul. Magnolii, Konwalii i Akacjowa, a drugi kapłan od godz.9 ul.Cicha, Poziomki, Owocowa (Wiśniowa), Miła, Różana i Brzozowa.