Ogłoszenia 07.04

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

Niedziela Miłosierdzia Bożego

II Niedziela Wielkanocna 7.04.2024 r. 

I Niedziela miesiąca

  • Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i zakończenie Oktawy Wielkanocy.
    W związku z tym jest również dodatkowa Msza św. o godz. 15 poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się też w Kościele Tydzień Miłosierdzia.
    Z racji I Niedzieli miesiąca dziś o godz. 13.20 odbędzie się Adoracja i Procesja wokół świątyni. Zapraszamy bielanki, ministrantów, panów do chorągwi, Kółko Różańcowe oraz czcicieli Eucharystii. 

  • Jutro tj. w poniedziałek 8 kwietnia przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. ku czci Najśw. Maryi Panny o g. 18. Natomiast za tydzień 14.04 w niedzielę przeżywamy w Polsce NARODOWY MARSZ ŻYCIA, który odbędzie się w rocznicę CHRZTU POLSKI (14. kwietnia 966 roku). Marsz rozpoczyna się w Warszawie o godz. 12 na Placu Zamkowym. Idziemy pod hasłem NIECH ŻYJE POLSKA! Z nadzieją, że będzie żyła w swoich rodzinach i dzieciach, w narodzie i kulturze, która rodzi się z wiary. W trakcie marszu odbędzie się zbiórka darów dla Domów Samotnej Matki w Chyliczkach i Zielonce.  

  • W tę środy  2- gą miesiąca o godz. 18 modlimy się za przyczyną św. Józefa na wieczornej Mszy św. 

  •  W ten piątek 12 kwietnia w Małocicach o godz. 19 jest spotkanie przygotowujące do bierzmowania.