Ogłoszenia 09.12

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 II Niedziela Adwentu

10.12.2023 r.

 •   Przypominamy, że w dni powszednie we wtorki, czwartki i soboty celebrujemy Roraty Msze św. o brzasku dnia o godz. 6.45. ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy wszystkich do udziału w Roratach. W soboty o 6.30 przed Roratami zapraszamy na Godzinki, a z racji 3 soboty m-ca o godz. 6 rano będą czytane wypominki.

 •   Dziś w niedzielę 10.12 rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do wtorku. Program rekolekcji jest następujący: Dziś nauki są w trakcie Mszy św., jutro i we wtorek w Kazuniu Msza św. rano
  o g. 9.30 i o g. 18, dodatkowo we wtorek są Roraty
  z nauką o g. 6.45. W Małocicach Msze św. są o godz. 12.00.  Spowiedź jest codziennie tzn. dzisiaj między Mszami, jutro i we wtorek od godz. 9.00 i od godz.17.30, a we wtorek dodatkowo przed Roratami od 6.30. W Małocicach spowiedź jest od godz. 11.30. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę bo czasu jest bardzo mało.

 •   Prosimy o zgłaszanie wyjazdu do chorych w zakrystii.

 •   Dziś po Mszach św. jak co roku w 2-gą niedzielę adwentu obywają się zbiórki do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 •    W naszej parafii od 14 lat adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w każdy czwartek po Mszy św. Pragniemy zainicjować w świątyni w Kazuniu tzw. wieczystą Adorację Pana Jezusa. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na  prośbę o udział w Adoracji od godz. 17.30 przed wieczorną Mszą św. W intencji tego dzieła prosimy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do włączenia się w Adorację. 

 •   W środę jest Nowenna do św. Józefa. Prosimy o składanie intencji pod chórem przy figurce św. Józefa lub przy ołtarzu.

 •   W piątek są spotkanie: w Małocicach komunijne o 18.30, a w Kazuniu do bierzmowania o g. 19.

 •    Podajemy do wiadomości parafian, że w ostatnią  niedzielę 2023 r. 31.12 odbędzie się Msza św. w intencji małżeństw, które obchodziły w tym 2023 roku jubileusz od 5-tej, do 70 rocznicy ślubu. Szczególnie zapraszamy nowych parafian, którzy przeprowadzili się do nas w ciągu ostatnich lat. 

 •    Chcemy również uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w tym 2023 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona w 2 niedzielę nowego 2024 roku 14.01 o g. 12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w tej Mszy św.