I Niedziela zwykła; Chrztu Pańskiego

10 stycznia 2021 r.

• Ze względu na pandemię nie możemy przeprowadzić normalnej wizyty kolędowej, ale w poszczególne dni zapraszamy o godzinie 18:00 do kościoła mieszkańców poszczególnych ulic. Msza św. będzie sprawowana w intencji rodzin z danego dnia kolędowego a na koniec specjalne błogosławieństwo. W czasie tej Mszy można złożyć ofiarę kolędową.
  • W poniedziałek 11.01 Kazuń Nowy, Sady, ul. Główna i przyległe (do szkoły)
  • We wtorek 12.01 Kazuń Nowy pozostałe ulice (Złota, Kwitnąca, Warszawska, Zielona, Dolna)
  • W środę 13.01 Kazuń Nowy, ul. Fort Ordona, Ordona, Rekreacyjna, Grunwaldska, osiedle PAN.
  • W czwartek 14.01 Kazuń Bielany, Kazuń Polski ul. Jeziorna i Modrzewiowa, Akacjowa
  • W piątek 15.01 Czeczotki ul. Cicha, Poziomki, Zorzy Polarnej, Owocowa, Wiśniowa, Miła
  • UWAGA! W sobotę 16.01 o godzinie 17:00 zapraszamy mieszkańców Czeczotek ul. Słoneczna, Konwalii, Magnolii, Różana, Brzozowa, Akacjowa, Partyzantów.
  • W sobotę 16.01 o godzinie 17:40 będą odczytywane wypominki roczne, a o godzinie 18:00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych z wypominków rocznych.