Ogłoszenia 14.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

II Niedziela zwykła  14.01.2024 r. 

 

 •     Od czwartku 18.01 do 25.01 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy więc w naszych modlitwach o odpowiedzialności za jedność Kościoła, o którą Pan Jezus osobiście prosił w wieczerniku swojego Ojca; „Ojcze spraw, aby byli jedno” (por. J 17,20-23).  

 •     W tę sobotę 3 –cią miesiąca (20.01) rano od godz. 7.20 są czytane wypominki roczne
  i o godz. 8 jest Msza św. w intencji naszych kochanych zmarłych, których polecamy
  w wypominkach rocznych. Zapraszamy.

 •     Trwają wizyty duszpasterskie kolędowanie.
  We wtorek 16.01 Cybulice Duże i Cybulice jeden kapłan ul. Polna, Spacerowa, Makowa, Borkowa i Partyzantów, a drugi kapłan Cybulice Duże ul. Wspólna, Kwiatowa, Sezamkowa i Leśna, w środę 17.01 jeden kapłan Cybulice Małe ul. Kwiatowa bloki i ul. Wesoła, a drugi kapłan od godz. 9 ul. Kwiatowa domki i ul. Wiosenna, w czwartek 18.01 jeden kapłan Kazuń Nowy ul. Ordona i ul. Fort Ordona, ul. Zielona, Kwitnąca, Dolna i ul. Warszawska, a drugi Kazuń Nowy ul. Złota, Główna, Lawendowa, Gwiaździsta, Sadowa, Topolowa oraz Marymoncka i  w sobotę 20.01 Czeczotki jeden kapłan ul. Słoneczna, Magnolii, Akacjowa i Konwalii, drugi kapłan od godz. 9  ul. Cicha,  Poziomki, Wiśniowa, Zorzy Polarnej, Miła, Różana oraz  Brzozowa, we wtorek 23.01 od godz. 9 Cybulice Małe od godz. 9 ul. Mazowiecka, Kasztanowa, Parkowa, Spokojna, w środę 24.01 od godz. 9 Kazuń Bielany i Polski ul. Jeziorna i Modrzewiowa, w czwartek 25.01 Janów Mikołajówka od godz. 9, w sobotę 27.01 Kazuń Bielany i Polski ul. Kampinoska, Wrzosowa, Szyszkowa, Jutrzenki, znowu Kampinoska, Wąska, Krótka i Sosnowa.

 •    Rozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy dzieciom i młodzieży wspaniałego wypoczynku. 

 •    Dzisiaj według zapowiedzi o godz. 12.30 jest Msza św. zbiorowa w intencji naszych zmarłych, którzy odeszli do wieczności w ubiegłym 2023 roku, a było ich 50 osób. Zapraszamy rodziny zmarłych, których pamięć chcemy uczcić do udziału w tej tak ważnej Mszy św.  żałobnej. 
      Wieczny odpoczynek …