Ogłoszenia 14.04

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

Niedziela Biblijna

III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024 r. 

Święto Chrztu Polski (966-2024)

 

  •  Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną i rozpoczynamy Tydzień Biblijny.

  •  Dzisiaj 14.04 w niedzielę przeżywamy w Polsce NARODOWY MARSZ ŻYCIA, który odbędzie się w rocznicę CHRZTU POLSKI
    (14. kwietnia 966 roku). Idziemy pod hasłem NIECH ŻYJE POLSKA! Z nadzieją, że będzie żyła w swoich rodzinach i dzieciach, w narodzie i kulturze, która rodzi się z wiary. W trakcie marszu odbędzie się zbiórka darów dla Domów Samotnej Matki w Chyliczkach i Zielonce. Marsz ten to WYRAZ NASZEJ SOLIDARNOŚCI Z DZIEĆMI POCZĘTYMI, A ZAGROŻONYMI ABORCJĄ. Dziś gdy wielu Polaków uznało, że naród porzucił cywilizację życia i praw rodziny tzn. całe dziedzictwo św. Jana Pawła II papieża KONIECZNA JEST REAKCJA WIERZĄCYCH POLAKÓW I NOWY ZRYW ODPOWIEDZIALNOŚCI. MARSZ TEN JEST W INTENCJI OJCZYZNY, ZGODY NARODOWEJ I POSZANOWANIA ŻYCIA. Dlatego zapraszamy rodziny, wspólnoty i organizacje do udziału w marszu, który rozpoczyna się w Warszawie o godz. 12 na Placu Zamkowym.   

  •    W środę 17.04 jest spotkanie komunijne w Kazuniu o g. 18.30, a w piątek 19.04 kwietnia spotkanie komunijne w Małocicach o g.18.30. Natomiast o godz. 19 w Kazuniu jest spotkanie przygotowujące młodzież do bierzmowania.

  •   W tę sobotę 3-cią miesiąca są czytane wypominki roczne i o godz. 18 jest Msza św. w intencji naszych zmarłych.

  •   W przyszłą niedzielę 21.04 ofiary na tacę przeznaczone są na utrzymanie Seminarium Duchownego w Warszawie.