X Niedziela zwykła  7.06.2020 r. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

• Dziś obchodzimy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej i Święto Dziękczynienia Bogu za dar niepodległości
  • Zapraszamy w tygodniu przed wieczorną Mszą św. o g. 17.30 na nabożeństwa czerwcowe, a w Małocicach o g. 16.
  • Przypominamy, że w czwartki po nabożeństwie czerwcowym odbywa się
    w Kazuniu Adoracja Najśw. Sakramentu
    w intencji dziękczynnej za ustanowienie Eucharystii oraz przebłagalnej za jej odrzucanie i niepraktykowanie przez parafian w niedzielę
    i święta. Gorąco więc zapraszamy do udziału
    w tej tak ważnej intencji dziękczynnej oraz przebłagalnej.
  • W środę 10.06 Nowenna do św. Józefa. Prosimy o podanie intencji na kartkach.
  • W ten czwartek 11.06 przypada Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. jest następujący: 7.30 w Kazuniu, 9.30 w Małocicach, 11.00 w Kazuniu połączona z Adoracją Najświętszego Sakramentu i wieczorem 18.00 w Kazuniu.
    Wg rozporządzenia ks. Arcybiskupa  Kazimierza Nycza w tym roku z racji epidemii Procesja Bożego Ciała nie odbędzie się.
  • Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Arkadiusz Bogusz kawaler zamieszkały w miejscowości Oleksianka w parafii Latowicz koło Mińska Mazowieckiego i Martyna Połeć panna z parafii tutejszej zamieszkała w Cybulicach Małych (zap.2.). Ktokolwiek słyszałby o przeszkodach kanonicznych między nimi proszony jest o zgłoszenie tego w kancelarii parafialnej. Prosimy o modlitwę w intencji narzeczonych.
  • (po Sumie) Dziś z racji I niedzieli miesiąca nastąpi teraz Adoracja Najśw. Sakramentu.