XI Niedziela zwykła  14.06.2020 r.

• Rozpoczął się w Kościele powszechnym Okres Zwykły w ciągu roku liturgicznego.
  • Zapraszamy w tygodniu przed wieczorną Mszą św. o g. 17.30 na nabożeństwa czerwcowe, a w Małocicach o g. 16.
  • Przypominamy, do czwartku po nabożeństwie czerwcowym odbywa się z racji Oktawy Bożego Ciała w Kazuniu Procesja Najśw. Sakramentu wokół świątyni w intencji dziękczynnej za ustanowienie Eucharystii oraz przebłagalnej za jej odrzucanie i niepraktykowanie przez parafian w niedzielę i święta. Gorąco więc zapraszamy do udziału w tej tak ważnej intencji dziękczynnej oraz przebłagalnej. Na koniec Oktawy odbędzie się błogosławieństwo wianków.
  • W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa i w Małocicach jest nabożeństwo czerwcowe i Msza św., a w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, o godz. 17 czerwcowe, a o 17.30 wypominki. W tym dniu również o godz. 11 odbędzie się uroczystość I Komunii św. dla grupy dzieci.
  • Organista parafii Jerzy oraz jego żona Karolina serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na indywidualną naukę śpiewu, gry na pianinie i organach oraz grupowe zajęcia z teorii muzyki, podstaw kompozycji i aranżacji. O szczegóły można się dowiedzieć telefonicznie pod numerami, wskazanymi w gablotach i na plakatach.
  • Wszystkich byłych chórzystów oraz chętnych do tego, by śpiewem wysławiać Pana Boga, zapraszamy do udziału w chórze parafialnym. Próby się odbywają w czwartki o godz. 1930, w soboty o godz. 1500 odbywa się kształcenie psałterzystów i solistów.
  • Zapraszamy dzieci do udziału w śpiewie podczas Mszy św. z udziałem dzieci o godz. 1100, oraz krótkich próbach śpiewu po tych Mszach
  • Zapraszamy młodzież do udziału we Mszach św. w niedziele o godz. 1800. Poszukujemy chętnych muzyków do reaktywacji scholi młodzieżowej, szczególnie gitarzystów.
  • Zapowiedzi: Karol Lipiński, kawaler z parafii św. Anny w Kolnie i Aleksandra Bartkowska, panna z parafii tutejszej z Jesionki (zap 1). Ktokolwiek słyszałby o przeszkodach kanonicznych między nimi, prosimy o zgłoszenie tego. Prosimy też o modlitwy w int. narzeczonych.