III Niedziela Adwentu ‹‹Gaudete››    17.12.2023 r.

•   Przypominamy, że we wtorki, czwartki i soboty celebrujemy Roraty o godz. 6.45. W sobotę przed ostatnimi Roratami o 6.30 zapraszamy na Godzinki.

•   Dziś po Mszy św. rozprowadzane są pierniczki wykonywane osobiście przez nasze bielanki,
    z których ofiary przeznaczone są na fundusz bielanek i ministrantów.

•   Prosimy o zgłaszanie wyjazdu do chorych
    w zakrystii.

•    W naszej parafii pragniemy zainicjować tzw. wieczystą Adorację Pana Jezusa. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na  prośbę
    o udział w Adoracji. W intencji tego dzieła prosimy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do włączenia się w Adorację.

•   W środę (20.12) w Kazuniu jest spotkanie komunijne o 18.45.

• Podajemy do wiadomości parafian, że w ostatnią  niedzielę 2023 r. 31.12 odbędzie się Msza św.
    w intencji małżeństw, które obchodziły w tym 2023 roku jubileusz od 5-tej, do 70 rocznicy ślubu. Szczególnie zapraszamy nowych parafian, którzy przeprowadzili się do nas w ciągu ostatnich lat.

•    Chcemy również uczcić pamięć zmarłych parafian, którzy odeszli w tym 2023 roku Mszą św. żałobną, która zostanie odprawiona w 2 niedzielę nowego 2024 roku 14.01 o g. 12.30. Zapraszamy wszystkie rodziny pogrążone w żałobie do udziału w tej Mszy św.

•   W zakrystii są do nabycia opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki są przeznaczone na ogrzewanie świątyni.