Ogłoszenia 19.11

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 XXXII Niedziela zwykła  

19.11.2023 r.

o    W miesiącu listopadzie modlimy się w sposób szczególny za naszych bliskich, którzy odeszli. Po Mszy św. można zamówić wypominki lub Mszę św. żałobną. Wypominki roczne odczytywane są przed Mszą św. o godz. 17.20 w 3 sobotę miesiąca. Zapraszamy.

o    Uprzejmie informujemy, że wszystkie groby ziemne i pieczary na każdym cmentarzu po upływie 20 lat od pochowania bądź wniesienia ostatniej opłaty zgodnie z art. 7 ustawy o Cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz. U. z 1972 r. nr 47, poz. 298 z późniejszymi zmianami) z dn. 31.01.1959 r. będą likwidowane i ponownie wykorzystane do chowania zmarłych jeśli zainteresowane osoby nie zgłoszą zamiaru przedłużenia terminu ich ważności na następny okres. W wyżej wymienionych sprawach należy zgłaszać się do Kancelarii parafialnej w Kazuniu Bielany ul. Kościelna 1.

o   W tę sobotę jest Diecezjalny Dzień Młodzieży.
W związku z tym w naszej parafii o godz. 10.30 organizujemy specjalne skupienie dla młodzieży. Zapraszamy więc młodzież . przygotowującą się do sakr. bierzmowania oraz młodzież, która w tym roku miesiąc temu przyjęła sakr. bierzmowania. Skupienie rozpocznie się o godz. 10.30 ADORACJĄ Najświętszego Sakramentu i w tym czasie będzie okazja do spowiedzi, następnie młodzież wysłucha Konferencji ks. Jerzego, a na koniec zostanie odprawiona Msza św.

o   W naszej parafii od 14 lat adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w każdy czwartek po Mszy św. Pragniemy zainicjować w świątyni w Kazuniu tzw. wieczystą Adorację Pana Jezusa. Dziękujemy więc wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel z prośbą o udział w Adoracji od godz. 17.30 przed wieczorną Mszą św. W intencji tego dzieła prosimy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do włączenia się w Adorację kto może i kto chce. Pan Jezus tu na Ciebie z utęsknieniem czeka.