IV Niedziela zwykła 31 stycznia 2021 r.

Dziękuję  wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli we Mszy św. kolędowej odprawianej w intencji ich rodzin. UWAGA! Rodziny, które nie uczestniczyły we Mszy św. kolędowej w wyznaczonym czasie mogą to uczynić zgłaszając swój adres po Mszy św. w zakrystii. Kolęda dodatkowa dla tych rodzin odbędzie się w dogodnym terminie dla nich.

Pojutrze 2 lutego we wtorek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. są w
Kazuniu rano o godz. 8.30 i wieczorem o godz. 18. W Małocicach Msza św. o godz. 10. Prosimy zabrać ze sobą  gromnice z osłonką. Jest to Dzień Modlitw w intencji zakonów klauzurowych. Jest to okazja do dziękczynienia za powołania do życia zakonnego i prośby o nowe powołania. Ofiary na tace przeznaczone są więc na
utrzymanie tych klasztorów w Kościele polskim.

W tym tygodniu również przypada I piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I piątek (5.02) spowiedź w Małocicach od godz. 15.30, a Msza św. o 16, a w Kazuniu spowiedź od 17.30, a Msza św. o 18. W I sobotę o godz. 17.30 Różaniec fatimski, a Msza św. wynagradzająca Niepokal. Sercu Najświętszej Maryi Panny o 18.

W przyszłą niedzielę 7.02 o godz. 9.30 jest spotkanie dla rodziców i dzieci z Małocic przygotowujące do I Komunii św.

W przyszłą niedzielę I miesiąca jest taca gospodarcza na bieżące remonty w parafii.