V Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela zasłonięcia Krzyża świętego

21 marca 2021 r.

•    Przypominamy o Nabożeństwach wielkopostnych:

Droga Krzyżowa (ostatnia) w piątek w Małocicach o godz. 15, a w Kazuniu (26 marca) o godz. 18.30 (odpust zupełny).

Gorzkie Żale w niedziele w Małocicach o godz. 9:10, a w Kazuniu o godz.17:15 (odpust zupełny)

–  Adoracja Najświętszego Sakramentu
w czwartki od godz. 18:30 do 19:00.

–  Jałmużna wielkopostna jako wsparcie dzieci z rodzin potrzebujących w postaci dopłat m. in. na obiady w szkołach na terenie naszej parafii. Na ten cel jest specjalnie przygotowana skarbonka  jak również w piątki są zbierane ofiary na tacę.

• 25 marca w czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu w czasie Mszy św. o godz. 18:00 odbędzie się obrzęd Duchowej Adopcji dziecka poczętego zagrożonego aborcją. Zapraszamy.

• Proszę sołtysów o zorganizowanie zbiórki ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

• Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczynamy Wielki Tydzień. Przed Sumą o godz. 12.30 odbędzie się błogosławieństwo palm i Procesja wokół świątyni. Dlatego proszę o przygotowanie i przyniesienie palm.