Ogłoszenia 28.01

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

IV Niedziela zwykła  28.01.2024 r. 

 

  • W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i  niedziela miesiąca. W I czwartek Adoracja o godz. 7.30 i o godz.  8 Msza św. w intencji powołań, w I piątek spowiedź w Kazuniu od 8.30 i od 17.30, a w Małocicach od godz. 15. W tym dniu 2.02 przypada święto Ofiarowania Pańskiego MB Gromnicznej i porządek Mszy św. jest następujący: w Kazuniu Msze św. są rano o godz. 9 i wieczorem o godz. 18, a w Małocicach o godz. 15.30. Prosimy przygotować gromnicę i przynieść ją na liturgię. W czasie liturgii odbędzie się obrzęd błogosławieństwa gromnic. W tym dniu modlimy się na całym świecie w intencji zakonów klauzurowych, a ofiary na tacę są przeznaczone na ich utrzymanie.   

  • W I sobotę miesiąca o godz. 7.15 jest Adoracja i nabożeństwo fatimskie,
    a o godz. 8 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP. Za tydzień w I niedzielę miesiąca po Sumie Adoracja. Zapraszamy.

  • Trwają wizyty duszpasterskie kolędowanie. We wtorek 30.01 Augustówek od godz. 9 od Dębiny 1,2 i 3 potem od 4 do 12 i oraz  ul. Prosta od strony Dobrzynia, a drugi kapłan od godz. 9 ul. Spokojna, ul. św. Huberta, ul. Jesienna, ul. Kampinoska i ul. 3 Maja, w środę 31.01 i w czwartek 1.02 jeden kapłan od. godz. 9 Małocice i Jesionka, również w czwartek 1.02 drugi kapłan Kazuń Nowy od godz. 11 ul. Dolna, Warszawska, Kwitnąca i Zielona i w sobotę 3.02 od godz. 9  Wrzosówka i Wólka Czosnowska oraz kolęda dodatkowa na zgłoszenia w sobotę 3 .02 i od 5 do 8.02.