Ogłoszenia 28.04

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

V Niedziela Wielkanocna 

28.04.2024 r. 

 

  •  Jutro w poniedziałek przypada wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy.

  •   Od środy 1. maja rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W Małocicach o godz. 16, a w Kazuniu o 18.30. W niedziele w Małocicach o 9.15, a w Kazuniu o 11.50. Zapraszamy.

  •   W piątek  3.05 przypada uroczystość głównej patronki naszej Ojczyzny Matki Boskiej Królowej Polski. Na trudne czasy dla Polski i Kościoła będziemy modlić się za Jej wstawiennictwem w Kazuniu rano o godz. 9, a wieczorem o godz. 18. Natomiast w Małocicach Msza św. jest o g. 11.00. 

  •   W sobotę 4.05 przypada wspomnienie liturgiczne św. Floriana patrona strażaków. Dlatego zapraszamy w przyszłą niedzielę 5.05 naszych strażaków z rodzinami w dniu ich święta na Mszę św. o godz. 12.30.

  •  W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne z rodzin naszej parafii, w I piątek spowiedź w Małocicach o godz. 16, a Kazuniu o 17.30.
    W I sobotę nabożeństwo fatimskie o godz. 17.10, a I niedzielę zapraszamy Róże Różańcowe, Bractwo św. Józefa jak również bielanki na Mszę św. o godz. 12.30 i do udziału w procesji wokół świątyni.

  •  Rocznica I Komunii św. odbędzie się 9.06 w niedzielę o g. 12.30. Spowiedź w sobotę o g. 16.30

  •  Ognisko z pieczeniem barana dla ministrantów i bielanek jest w tę sobotę o godz. 13.

  •   Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Kamil Przewdziecki kawaler i Paulina Kwiatek panna oboje z parafii tutejszej zamieszkali w Małocicach. Zapowiedź 1. Ktokolwiek słyszałby o przeszkodach kanonicznych między nimi proszony jest o zgłoszenie ich do kancelarii parafialnej. Jednocześnie narzeczonych polecamy modlitwie parafian.