II Niedziela Wielkanocna

Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021 r.

*               Liturgia Wigilii Paschalnej rozpoczęła w Kościele Okres wielkanocny, który trwa 50 dni,
a kończy się w niedzielę 23. maja Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Osoby, które nie skorzystały ze spowiedzi i NIE PRZYSTĄPIŁY  DO KOMUNII ŚW. WIELKANOCNEJ już od dłuższego czasu mogą to uczynić w okresie wielkanocnym aby nie zaciągnąć grzechów ciężkich.

*               Dzisiaj jest dodatkowa Msza św. o godz. 15 poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

*               W tę środę II-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa. Zachęcamy do składania kartek z intencjami, prośbami i dziękczynieniami do naszego patrona zwłaszcza teraz w czasie nasilającej się epidemii. Karteczki są udostępnione na stoliku pod chórem.

*               W tę sobotę III- cią miesiąca przypada Msza św. w intencji naszych zmarłych z wypominków rocznych. Zapraszamy o godz. 17.30 będą czytane wypominki.

*                Za tydzień w przyszłą III Niedzielę Wielkanocną przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Ogólnopolski  Tydzień Biblijny.