III Niedziela Wielkanocna

Niedziela Słowa Bożego 18.04.2021 r.

*             Liturgia Wigilii Paschalnej rozpoczęła

w Kościele Okres wielkanocny, który trwa 50dni, a kończy się w niedzielę 23.maja Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Osoby, które nie skorzystały ze spowiedzi i NIE PRZYSTĄPIŁY  DO KOMUNII ŚW. WIELKANOCNEJ już od dłuższego czasu mogą to uczynić w okresie wielkanocnym aby nie zaciągnąć grzechów ciężkich.

*                 Wczoraj w sobotę III- cią miesiąca odbyła się Msza św. w intencji naszych zmarłych z wypominków rocznych. Zapraszamy za miesiąc 15. maja.

*                 Dziś w III Niedzielę Wielkanocną przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się Ogólnopolski  Tydzień Biblijny.

*                 W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.

*                 Uwaga!  W przyszłą niedzielę 25.04 odbędzie się w Małocicach spotkanie dla dzieci z 4-tej klasy i rodziców w sprawie
 I Komunii św.

*                 Natomiast za 2 tygodnie w niedzielę 2.05 odbędzie się w Małocicach spotkanie dla dzieci z 3-ej kl. i rodziców w sprawie

I Komunii św.