Ogłoszenia 31.03

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I Niedziela  Wielkanocna  31.03.2024 roku 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

 

 •   Dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się w zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego i wystrój świątyni i za ofiary składane z racji święcenia pokarmów. Podziękowania składam przede wszystkim ks. Jerzemu za nieustanną pomoc, dyspozycyjność i życzliwość w duszpasterstwie w naszej parafii, pani Zeni naszej gospodyni za poświecenie i niezwykle oddaną posługę na Plebanii już 25 lat!, pani Katarzynie organistce za przygotowanie i piękne poprowadzenie śpiewów w czasie Triduum Paschalnego, całej służbie liturgicznej z panem Pawłem i panią Anią za sprawne zorganizowanie i przebieg liturgii: lektorom, ministrantom, bielankom i osobom, które włączyły się w pomoc liturgiczną w czasie Triduum Paschalnego,  paniom Iwonie i Ryszardowi z dziećmi za przywiezienie i ustrojenie świątyni kwiatami, panu Markowi za prace elektryczne w zakrystii, dziękuję jeszcze raz Strażakom za pomoc w uporządkowaniu terenu przy świątyni, za udział w Drodze Krzyżowej ulicami parafii, za trzymanie warty przy Grobie Pańskim i za asystę w czasie procesji rezurekcyjnej, dziękuję paniom Halinie i Monice za posprzątanie świątyni, dziękuję p. Janowi
  i p. Tomaszowi za montaż Grobu Pańskiego, dziękuję za piękne świadectwo wiary parafianom, którzy tak licznie przyszli na Adorację do Grobu Pańskiego w Wielki Piątek w nocy.
  Wielkie Bóg zapłać!    

 •  Uwaga ! Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego
  w intencji Ojczyzny, zgody narodowej, poszanowania życia ludzkiego i za nasze rodziny.

 • W dniu jutrzejszym zbierane są po Mszy św. do puszek ofiary przeznaczona tradycyjnie na KUL.

 •  Za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia Bożego jest dodatkowa Msza św. o godz. 15 poprzedzona Koronką do Miłosierdzia Bożego.

 •  W zakrystii są wielkanocne świece Cáritas,
  z których środki są przeznaczone na pomoc dzieciom.

 •  Przypominamy, że we wtorek przypada 19 rocz. śmierci św. Jana Pawła II († 2.04.2005).