XXI Niedziela Zwykła  23 sierpnia 2020 r.

• Obfitości łask Bożych i opieki naszej Matki Bożej Szkaplerznej życzymy Jubilatom i Solenizantom. Wszystkim udającym się na wakacje życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznej podróży.

• Dzień Solidarności z mieszańcami Bejrutu. Po Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym mieszkańcom Bejrutu

• W dniu 26.09 br. odbędzie się pielgrzymka mężczyzn na Jasnej Górze tzw. MĘSKIE OBLĘŻENIE JASNEJ GÓRY. Wyjazd poprzedzony będzie warsztatami on-line na temat roli mężczyzny m. in. odpowiedzialności. Zapisy w zakrystii.

• Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

• Zapowiedzi:
    – Damian Kurek kawaler z parafii tutejszej

z Augustówka i Dominika Mudyn panna

z parafii MB Królowej Polski w Cząstkowie (zap.2)

– Michał Gawart kawaler z parafii Wiersze zamieszkały w Rostoce i Paulina Gorzkowska panna z parafii tutejszej zamieszkała we Wrzosówce  (zap.1)

– Artur Jackowski kawaler i Natalia Krajczyńska panna zamieszkali w parafii tutejszej  w Starych Grochalach (zap.1)