DUSZPASTERSKIE
XXXIV Niedziela zwykła

22.11.2020

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Dziś w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata przypada ostatnia niedziela roku Kościelnego. Po sumie będzie Adoracja, Litania do Najśw. Serca P. Jezusa i Akt poświęcenia, a przyszła niedziela 29 listopada Adwentem rozpoczynamy nowy rok kościelny.

Są wolne intencje mszalne w dni powszednie i w niedziele.

Wypominki roczne odczytywane są w 3 sobotę miesiąca o godz. 17.30 przed Mszą św. Po Mszy św. można w zakrystii bądź na plebanii zamówić wypominki lub Mszę św. żałobną.

Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę ofiary na tacę przeznaczone będą na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Warszawie.

o Po Mszy św. ministranci przed świątynią rozprowadzają czasopisma
Niedziela i Gość Niedzielny m. in. temat o: Chrystusie Królu królów, który stał się pokornym Sługą oraz Jak pobożnie przeżyć Mszę św. w telewizji, Kto stoi za histerycznymi atakami na św. Jana Pawła II, O tysiącach młodzieży, którzy deklarują, że stoją murem za Bogiem i Kościołem. Dla dzieci jest Ziarno z Ewangelią niedzielną.