IV NIEDZIELA ADWENTU
22.12.2019 r.

• We wtorek odbędą się ostatnie Roraty,   a wieczorem będziemy przeżywać Wigilię Bożego Narodzenia. Pamiętajmy, że jako wierzący powinniśmy ten czas przeżyć w duchu wiary tzn. łamiąc się opłatkiem, śpiewając kolędy, uczestnicząc we Mszy św. oraz mając więcej czasu dla rodziny. W tym dniu Wigilii zachęcamy do postu od pokarmów mięsnych.
  • W środę 25 grudnia przypada Uroczystość Bożego Narodzenia Anno Domini 2019. Porządek Mszy św. jest następujący:  o godz. 21.30  Msza św. wieczorna w Małocicach, a o godz. 24.00  Pasterka w Kazuniu. Jednocześnie przypominamy, że w tym dniu w środę 25.12 tradycyjnie nie ma rano Mszy św. o godz. 7.30, a pozostały porządek Mszy św. jest bez zmian.
  • W ostatnią niedzielę miesiąca 29 grudnia odbędzie się uroczysta Msza św. o godz. 12.30 z udziałem małżeństw, które w tym roku obchodzą jubileusz swojego ślubu 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50 ,55, 60. Z wielką radością zapraszam więc wszystkich dostojnych jubilatów wraz ze swoimi rodzinami na wspólne dziękczynienie za jubileusz z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata. (zaproszenia)
  • Dziękuję p . Karczewskim z Cybulic i p. Dudek z Czeczotek za ofiarowanie choinek do świątyni, panu Januszowi Zielskiemu za ich transport i obsadzenie, parafianom z Cubulic Małych za ustrojenie wieńca nad drzwiami do świątyni oraz strażakom za ubranie choinek. Bóg zapłać.
  • Są wolne intencje mszalne   in.w Małocicach 24.12 wieczorem oraz w styczniu.
  • Opłatki można otrzymać po Mszy św. w zakrystii.