II Niedziela Adwentu 6. grudnia 2020 r.

– Zachęcamy serdecznie do udziału w Roratach we wtorki, czwartki i soboty o
godz. 6:45. Proszę zabrać lampiony.
– W związku z przygotowaniem do świąt prosimy o ofiarowanie trzech choinek do świątyni, ale w tym roku nie większe niż trzy metry.
– W ten wtorek 8.12 przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia
N.M.P.
– W środę II-gą miesiąca przypada Nowenna do św. Józefa. Prosimy o składanie intencji dziękczynnych i próśb do naszego drogiego patrona.
– Nasz Organista Jerzy Bronnikov roznosi opłatki wigilijne do naszych domów. Dziś w niedzielę (6.12) Osiedle PAN oraz ul. Modrzewiowa, we wtorek Kazuń Bielany ul. Osiedlowa, Trakt, Polna, Akacjowa, w czwartek ul. Długa do szkoły, Kwiatowa, Wiosenna, Leśna, Widok, Ogrodowa, Kampinoska, w sobotę Kazuń Nowy ul. Główna z przylegającymi oraz Osiedle wojskowe z blokami, za tydzień w niedzielę (13.12) Kazuń Polski ul. Długa od Szkoły z przylegającymi ulicami. Opłatki można też przyjąć po Mszy św. w zakrystii.

–  Ze względu na to, że jest epidemia rekolekcji adwentowych nie będzie ale w przyszłą 3 niedzielę Adwentu (13.12) będziemy przeżywać Dzień Skupienia przygotowujący nas duchowo do świąt. Będzie nam w tym skupieniu towarzyszył ks. dr Piotr Kieniewicz ze Zgromadzenia Księży Marianów. Zapraszamy.

– Dziś w II Niedzielę Adwentu 6. grudnia jest Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi katolickiemu na Wschodzie szczególnie na Białorusi. Po Mszach św. jest zbiórka ofiar do puszek na ten cel.